Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Biała bluza damska 3D hoodie kaptur harajuku z kociakiem

Ciepła bluza z kapturem to must have w szafie. Bluza dresowa damska w połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look. Natomiast w zestawieniu ze spódnicą, będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i stylowo. Bluza posiada oryginalny nadruk 3D z kotkiem. Biały kolor sprawia, że będzie doskonale pasować do wszystkiego.

Biała bluza damska z nadrukiem 3D motyw świąteczne misie

Original price was: 149,00 zł.Current price is: 119,00 zł.
Świąteczna bluza to must-have dla każdej kobiety, która uwielbia świąteczny klimat. Bluza z kapturem to uniwersalny i obowiązkowy element damskiej garderoby. W połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look muśnięty świąteczną, ciepłą  atmosferą. Natomiast w zestawieniu ze spódnicą, będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i stylowo. Bluza posiada uroczy nadruk z misiami i choinką. Biały kolor nie tylko sprawia, że oddaje świąteczny klimat, lecz również będzie pasować do wszystkiego. Ciepła świąteczna bluza z kapturem to świetny pomysł na prezent pod choinkę.

Biała bluza damska z nadrukiem 3D z uroczym kociakiem kaptur hoodie

Bluza damska z kapturem idealnie sprawdzi się w chłodne dni. Dresowa bluza to uniwersalny i obowiązkowy element damskiej garderoby. W połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look. Natomiast w zestawieniu ze spódnicą, będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i stylowo. Bluza posiada oryginalny nadruk 3D z małym kotkiem. Biały kolor sprawią, że będzie pasować do wszystkiego.

Biała bluza z kapturem 3D w graficzny wzór z drzewem i motylkami

Original price was: 149,00 zł.Current price is: 79,99 zł.
Biała bluza z kapturem uniwersalny i obowiązkowy element damskiej garderoby. W połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look. Natomiast w zestawieniu ze spódnicą, będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i stylowo. Bluza z kapturem posiada oryginalny nadruk z drzewem i motylkami. Biały kolor sprawia, że będzie pasować do wszystkiego.

Bluza damska świąteczna z reglanowymi czerwonymi rękawami nadruk renifery

Original price was: 149,00 zł.Current price is: 119,00 zł.
Świąteczna bluza to must-have dla każdej kobiety, która uwielbia świąteczny klimat. Basicowa bluza to uniwersalny i obowiązkowy element damskiej garderoby. W połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look muśnięty świąteczną, ciepłą  atmosferą. Bluza posiada nadruk dwóch reniferów. Połączenie kolorów białego i czerwonego nie tylko sprawia, że bluza oddaje świąteczny klimat, lecz również będzie pasować do wszystkiego. Świąteczna bluza z czerwonymi reglanowymi rękawami to świetny pomysł na prezent pod choinkę.

Bluza damska z kapturem hoodie nadruk wzór 3D But first coffee

Original price was: 159,00 zł.Current price is: 129,00 zł.
Czarna bluza z kapturem uniwersalny i obowiązkowy element damskiej garderoby. Ciepła bluza jest idealnym elementem każdej stylizacji. W połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look. Natomiast w zestawieniu ze spódnicą, będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i stylowo. Bluza posiada oryginalny nadruk 3D. Czarny kolor sprawia, że t-shirt będzie pasować do wszystkiego.

Bluza damska z kapturem nadruk 3d z kotami

Bluza to must-have dla każdej kobietyt. Bluza z kapturem to uniwersalny i obowiązkowy element damskiej garderoby. W połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look. Natomiast w zestawieniu ze spódnicą, będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i stylowo. Bluza posiada nadruk z biało czarnymi kotkami. 

Bluza z kapturem harajuku nadruk 3D Wilk

Original price was: 149,00 zł.Current price is: 119,00 zł.
Bluza z kapturem wykonana z wysokiej jakości materiału. Bluza z nadrukiem 3D, który przyciąga wzrok. Ta bluza urozmaici Twoją szafę oraz pozwoli na stworzenie ciekawych, a także wygodnych stylizacji.

Bluzka damska w paski z długim rękawem z nadrukiem 3D czarny kot

Bluzka z damska to uniwersalny i obowiązkowy element damskiej garderoby. W połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look. Natomiast w zestawieniu ze spódnicą, będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i stylowo. Bluzka posiada oryginalny nadruk z czarnym kotem. Ciemny kolor sprawia, że będzie pasować do wszystkiego.

Czarna bluza damska z kapturem nadruk 3D usta

Original price was: 149,00 zł.Current price is: 79,99 zł.
Czarna bluza z kapturem to uniwersalny i obowiązkowy element damskiej garderoby. W połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look. Natomiast w zestawieniu ze spódnicą, będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i stylowo. Bluza posiada oryginalny nadruk z ustami. Czarny kolor sprawia, że będzie pasować do wszystkiego.

Czarna bluza damska z kapturem usta z motylkami nadruk 3D

Original price was: 159,00 zł.Current price is: 79,99 zł.
Czarna bluza z kapturem uniwersalny i obowiązkowy element damskiej garderoby. Ciepła bluza jest idealnym elementem każdej stylizacji. W połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look. Natomiast w zestawieniu ze spódnicą, będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i stylowo. Bluza posiada oryginalny nadruk 3D. Czarny kolor sprawia, że t-shirt będzie pasować do wszystkiego.

Czarna świąteczna bluza damska z kapturem nadruk 3D choinki

Original price was: 149,00 zł.Current price is: 69,99 zł.
Świąteczna bluza to must-have dla każdej kobiety, która uwielbia świąteczny klimat. Bluza z kapturem to uniwersalny i obowiązkowy element damskiej garderoby. W połączeniu z jeansami stworzy codzienny, casualowy look muśnięty świąteczną, ciepłą  atmosferą. Natomiast w zestawieniu ze spódnicą, będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i stylowo. Bluza posiada nadruk z choinkami. Czarny kolor nie tylko sprawia, że oddaje świąteczny klimat, lecz również będzie pasować do wszystkiego. Ciepła świąteczna bluza z kapturem to świetny pomysł na prezent pod choinkę.